Jakie oświetlenie zastosować w łazience?

Papaja

Użytkownik

#2015-06-17 15:27:49 
Otóż moi drodzy mam taki problem, że światło w mojej łaziece nie nadaje się do niczego. Próbowałam już zmieniać żarówki i kombinować z przeonośnymi lampkami, ale wszystko spaliło na panewce i teraz zastanawiam się nad przerobieniem instalacji na taką, która pozwoli mi się przejrzeć w lustrze i legalnie zrobić sobie makijaż. Zatem za jakim oświetleniem mam się rozgladać?

Frezja

Użytkownik

#2016-09-01 13:42:00 
ja mam u siebie zainstalowane w łazience dwie lampy ledowe po bokach lustra i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że nie będzie to wymagało od ciebie znacznych przeróbek instalacji, a róznica na pewno cię zaskoczy. Jesli mogę ci doradzić to wybieraj do łazienki światło zimne lub naturalne, łatwiej jest zrobić makeup.

Papaja

Użytkownik

#2016-09-01 14:41:39 
A to jest jakaś różnica? Myślałam że najważniejsze jest odpowiednie skierowanie światłą w miejsca gdzie najbardziej go potrzeba..

Frezja

Użytkownik

#2016-09-01 16:02:24 
No oczywiście że jest róznica. Wiesz światło ciepłe możesz instalować w miejscach takich jak np. pokój, salon czy sypialnia, żeby uzyskać efekt bardziej relaksujący i wówczas najlepiej jest zainstalować w centralnym punkcie pomieszczenia ledową lampę wiszącą, żeby światło było rozproszone i dawało półcień w zakamarkach. Organizm ludzki czuje się wówczas lepiej i odpoczywa.

Fatamorgana

Użytkownik

#2016-09-01 17:56:58 
No ok, tak czytam iwszystko byłoby pięknie, ale czy te oświetlenie ledowe nie jest drogie?

Frezja

Użytkownik

#2016-09-01 19:56:17 
Jak wiesz gdzie kupować to nic nie jest drogie. Ja zamawiam żarówki led przez internet: http://www.gitmarket.pl/zarowki-led-g9/ i uwierz mi całkiem nieźle na tym finansowo wychodzę. Dodatkowo żarówki ledowe wytrzymują o wiele dłużej niż tradycyjne, więc tym bardziej ich zakup na dłuższą metę się opłaca.

dark_knight

Użytkownik

#2016-09-01 22:52:45 
Muszę się z koleżanką zgodzić, że oświetlenie ledowe w ogólnym rozrachunku opłaca się bardziej. Jak u siebie w warsztacie zmieniłem oświetlenie na ledowe to rachunki przestały mnie w końcu przerażać.

Effe

Użytkownik

#2016-09-02 01:47:08 
No fakt, prąd w firmie to jedno z większych obciążeń.

thebeściak

Użytkownik

#2016-09-02 04:25:36 
Tez tak kiedyś narzekałem na rachunaki za prąd, ale jak się ma dobry sprzet to idzie przyoszczędzić na zużyciu.

Effe

Użytkownik

#2016-09-02 06:42:47 
No tak, ale dobry sprzęt tez kosztuje.

thebeściak

Użytkownik

#2016-09-02 08:22:48 
Niekoniecznie, z resztą może powtórzę to co napisała koleżanka wyżej, ale trzeba po prostu szuakc niedrogich sklepów w necie. Przejrzałem tą stronkę do której podesłała link koleżanka wyżej i znalazłem dobrej jakości oświetlenie i niedrogo, sam zobacz http://www.gitmarket.pl/oswietlenie-przemyslowe/. Tak się tylko zastanawiam czy do złożenia zamówienia potrzebne jest tam założenie konta? Ktoś pomoże?
 1 2 >  DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015