Samodzielna aranżacja ogrodu

miranda

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
heja, chciałabym samodzielnie zając się aranżacją ogrodu w zwiazkuz czym potrzebuje kilku porad czym mam sie kierowac w dobieraniu roślin, na czym się skoncentrować i czego unikać. Z góry pieknie dziekuje za pomoc.

Kawosz

Użytkownik

#2016-09-01 23:24:13 
Chyba bez sensu jest jechac ogólnikami wiec bedzie lepiej jesli troche wiecej powiesz na temat tego ogrodu. Jaką kwotę chcesz przeznaczyć, czy powierzchnia jest duża i jakie bedzie jego przeznaczenie – zabawa dzieci, wypoczynek, może agroturystyka? Pozdrawiam.

miranda

Użytkownik

#2016-09-02 01:52:33 
Ma to być zwykły 5 arowy ogródek, przeznaczony głównie do wypoczynku ale też i zabawy bo przecież nie zabronie dzieciom na dwór wychodzić. Chciałabym też mieć jakiś ładny wjazd i mini parking gdzie mogłabym postawić auto. Zależy mi na dobrym wkomponowaniu w siebie tych wszystkich elementów, pozdrawiam.

sandra

Użytkownik

#2016-09-02 03:57:11 
Potrzebna mi pomoc w znalezieniu firmy układającej kostki brukowe w Poznaniu a wydaje mi sie ze to najbardziej pasuje do poruszonego tematu. Przepraszam jesli robie offtopa ale sprawa jest dla mnei bardzo wazna.

Figaro

Użytkownik

#2016-09-02 05:29:23 
Cześc, najtaniej w Poznaniu i okolicach ułożenie kostki brukowej zlecisz w MirBruku. Robią naprawdę kawał dobrej roboty bo powierzchnie są dobrze wyrównane i przygotowane, co eliminuje jakieś doły i zapadliska. Kostki profesjonalnie poprzycinane i dobrze spasowane, cieszą oko. Wynająłem ich do zrobienia parkingu przed firmą, placu dla tirów za budynkami, a na koniec jak już się przekonałem że firma jest porządna to poprosiłem ich o plac przed domem z kostki granitowej. Wymyśliłem sobie takie mini rondo w amerykańskim stylu co wyszło im wyśmienicie. Pozdrawiam.

miranda

Użytkownik

#2016-09-02 06:50:55 
tez mam to w planach, bardzo dziekuje za konkretne i pomocne wypowiedzi, pzdr. Temat do zamkniecia.

Figaro

Użytkownik

#2016-09-02 09:13:27 
Nie ma za co, ciesze sie ze pomoglem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015