Spódniczka

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
No cześć Wam ;) chciałabym sobie pokorzystać jeszcze z ostatnich tygodni ciepła i tak postanowiłam, że chciałabym sobie kupić jakąś naprawdę porządna spódniczkę ;) moja znajoma kiedyś znalazła na jednym forum mega sklep z super ubraniami i tak sobie pomyślałam, że może też Was zapytam o jakiś fajny sklep ;) nie mogę być gorsza :P polecicie jakieś fajne miejsce w którym można w miarę tanio kupić jakąś spódniczkę?

sandra

Użytkownik

#2016-09-14 06:06:35 
Moja droga ;) jak chcesz kupić ładną spódniczkę mini to tylko w tym sklepie. Po pierwsze nie ma sensu pchać się w popularne kolekcje i marki w takich typowych sklepach, bo co drugą dziewczyne będziesz spotykała w podobnej spódniczce itp. zainwestuj trochę więcej w taką spódniczkę co poleciłam. Będziesz świetnie wyglądała, wydatek wcale nie jest tak duży, a do tego wcale nie jest jakoś wyraźnie wyższy ;) polecam serdecznie! Zresztą sama się przekonaj ;)

Frezja

Użytkownik

#2016-09-14 06:19:08 
Ja lubię chodzić do Starego Browaru fashion brand 303Avenue ;) mają ten sklep internetowy. Można tam wyhaczyć naprawdę w wyjątkowej cenie różne ubrania ;) na Twoim miejscu też od nich bym zamówiła spódniczkę jak zależy Ci coś na wysokiej jakości ;) bo nie sztuką jest kupic jakieś ubranie i po 2 tygodniach żeby było już do wyrzucenia

miranda

Użytkownik

#2016-09-14 07:51:46 
no właśnie ;) jak już to tylko inwestować w jakość. A Słyszałam faktycznie sporo dobrego o 303avenue.pl ;) mają bardzo dobrą reputację i opinię na internecie.. może sama też się skuszę na jakieś ubranie od nich ;)

Papaja

Użytkownik

#2016-09-14 08:40:17 
Ja mam od nich sporo ubrań i faktycznie należą zdecydowanie do moich ulubiuonych ;) piękne kolory i super materiał ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015