Elegancja w ogrodzie

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
Witam wszystkich. Mam nieduży ogród. Dom wybudowaliśmy dopiero w zeszłym roku, dopiero, co trawa dobrze zeszła. Chciałam troszkę ozdobić ogród roślinnością. Szukam pomysłów na ciekawe aranżacje i ładne doniczki. Macie jakieś fajne propozycje doniczek do ogrodu? Zrobicie mi miłą niespodziankę podając namiar na dobry i niedrogi sklep. Pozdrawiam

sandra

Użytkownik

#2016-09-15 10:06:57 
Witaj. Ja ostatnio dekorowałam swój taras. Kupiłam kilka ładnych i dużych donic z ceramiki doskonale przypasowały do mojego gustu. Donice są koloru beżowego i liliowego, świetnie komponują się z moimi płytkami na tarasie. Mnie osobiście świetnie pasuje taka aranżacja, teraz jeszcze szukam ładnych doniczek z wrzosem dla uzupełnienia efektu.

Kawosz

Użytkownik

#2016-09-15 12:18:47 
Witam panie. Mogę polecić bardzo dobry sklep, gdzie takie akcesoria ogrodowe jak najbardziej otrzymacie. Ceny są dość niskie jak za takie produkty dlatego tym bardziej polecam, podaję namiar http://www.ladecora.pl/donice-ogrodowe/. Sprawdźcie sobie i sami oceńcie czy warto, jak dla mnie oferty mają bardzo dobre. Pozdrowienia.

Papaja

Użytkownik

#2016-09-15 13:02:26 
Hej, ja też szukałam, dobrze, że podałeś namiar, bo już sobie trzy zamówienia, idealne do mojego balkonu :D teraz tylko wybrać kwiatki :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015