Dobre drzwi antywłamaniowe, gdzie znajdę?

Frezja

Użytkownik

#2015-06-17 15:26:05 
Hejka wszystkim. Szukam drzwi tak jak w temacie. Ostatnio mieliśmy włamanie do domu i nasze stare drzwi zostały zniszczone. W sumie to całe szczęście bo alarm wystraszył złodziei ale na przyszłość chcę się lepiej przygotować. Może mi ktoś coś doradzić?

Papaja

Użytkownik

#2016-09-16 02:50:19 
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale gdzieś ostatnio w jakimś markecie mieli takie fajne drzwi z dobrymi zamkami. Ja osobiście polecam wejść np. na http://drzwiwloskie.pl/ i tam zobaczyć. Firma zajmuje się dostarczaniem drzwi więc mają o tym największe pojęcie ;) Mam komplet od nich i jestem bardzo zadowolona :)

Figaro

Użytkownik

#2016-09-16 03:44:34 
Widziałem ich ofertę jak szukałem okien. Akurat w tym temacie co mnie interesował to są mniej biegli ale drzwi mają sporo w ofercie i z tego co widziałem to w bardzo fajnej cenie. Szkoda że trochę wcześniej udało mi się już wszystko załatwić bo znalazł bym nie jeden model który chętnie bym wstawił do siebie :D

BigBoar

Użytkownik

#2016-09-16 05:28:53 
Firma dostarczała dla nas drzwi automatyczne. Jeżeli kogoś to interesuje to może sobie wejść na http://drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/. Ogólnie od początku naszej współpracy nie było żadnego problemu ani z dogadaniem szczegółów, ani z dostarczeniem tego, wgl nie było żadnego problemu także polecam :)

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-09-16 06:59:43 
Byłam już wcześniej na ich stronie i naprawdę fajne rzeczy tam mają u siebie. Właściwie to jestem zdecydowana na jeden model ale wolała bym najpierw do nich podjechać i zobaczyć co to faktycznie jest ;) Chociaż z tego co tu czytam to raczej nie powinnam się przejmować :P

BigBoar

Użytkownik

#2016-09-16 08:56:26 
No możesz być spokojna jeżeli chodzi o jakość. Nie ma tutaj sytuacji w której na zdjęciu wszystko wygląda na solidne i mocne a w rzeczywistości jak karton xd Bez obaw, tylko najlepszy towar :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015