Rozwiązania informatyczne dla firm

thebeściak

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Poszukuję pomocy specjalistów, którzy oferują rozwiązania informatyczne dla firm. Stale rozwija się moja działalność, rośnie liczba produktów i klientów i niestety, ale obecne systemy przestają się już sprawdzać. Przede wszystkim brakuje mi mobilnego dostępu do informacji w systemie wewnętrznym. Mam kilku przedstawicieli, którym trzeba wszystko wysyłać na maile, oni muszą dzwonić i się prosić, wszystko to irytujące i mało profesjonalne. Znacie kogoś doświadczonego, kto może się tym zająć?

Mefisto

Użytkownik

#2016-09-23 02:48:28 
Jeśli interesuje Cię mobilna sprzedaż to naprawdę polecam zajrzeć na stronę think.pl. W moim przypadku naprawdę sprawdziły się ich rozwiązania i co mnie bardzo zaskoczyło to wcale nie było przesadnie drogo. Wszystko działa sprawnie, a sam system został ciekawie podpięty do tego co było już w irmie, żadne dane nie stracone, a sama obsuga prosta.

sandra

Użytkownik

#2016-09-23 04:42:27 
korzystaj z chmury danych, musisz tylko serwery przebudować, czyli unowocześnić i powinno być ok. Ogólnie chmura jest fajna bo bardzo bezpieczna dla danych, standardowe dyski to już gorsza sprawa.

Stejk

Użytkownik

#2016-09-23 05:57:16 
Potwierdzam to co wyżej bo korzystam u siebie z nowoczesnego oprogramowania MES od Think i działa wszystko naprawdę wydajnie. Samo wdrożenie jest o tyle ciekawe, że firma doskonale zna potrzeby działalności, nie wiem czy dokonują jakichś analiz czy coś, ale zostało to dopasowane dokładnie do moje firmy, częściowo nawet nie myślałem że może być coś tak dobrego :D :D

thebeściak

Użytkownik

#2016-09-23 07:56:56 
Dzięki wielkie za informacje, na pewno skontaktują się z firmą Think z Poznania. Nie ukrywam, że szukam dobrej firmy, która sama zaproponuje ciekawe rozwiązania idealne do konkretnego zaqtosowania. W kwestii nowoczesnych technologii ciemna masa ze mniei nawet trudno mi powiediec czego bym chciał bo nie wiem czego mogę oczekiwać :D

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-09-23 08:46:46 
znam ten problem, też nie miałam pojęcia początkowo że systemyinformatyczne mogą być tak pomocne. Za namową mojego zastępcy skorzystałam z pomocy firmy informatycznej i zdecydowanie nie żałuję wydanych pieniędzy. Oj było warto :D

thebeściak

Użytkownik

#2016-09-23 10:40:20 
spoko, jeszcze raz dziękuję bardzo wszystkim!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015