Jaka agencja hostess na targi kosmetyczne? :)

Papaja

Użytkownik

#2015-06-17 15:27:49 
Cześć :) Szukam profesjonalnej agencji hostess działającej na terenie Wrocławia. Chodzi o targi kosmetyczne, więc zależałoby mi na tym, żeby dziewczyny prezentowały się naprawdę dobrze i oczywiście były profesjonalistkami. Znacie jakąś agencje hostess z dużym doświadczeniem? Z góry dziękuję! :)

thebeściak

Użytkownik

#2016-10-12 12:35:41 
No trzeba przyznać że jesli chodzi o hostessy Wrocław zawsze obfituje w najpiękniejsze … :) Powaznie,, nie wiem skad oni je zawsze biorą na te wszystkie eventy, ale naprawdę zawsze wi-dać, że to nie jakies pierwsze lepsze dziewczyny tylko profesjonalistki … i jest na czym oko za-wiesić :)

miranda

Użytkownik

#2016-10-12 13:04:38 
Z tego co mi wiadomo to do części eventów brane są hostessy z Hostessy.Caneli.com.pl (wiem, bo pomagam przy organizacji niektórych imprez). To profesjonalna agencja hostess w Warszawie i innych miast (z tego co kojarzę to na terenie Wrocławia na 99% też). Ogólnie cieszą się dużym zainteresowaniem, bo są bardzo profesjonalni, ale mają tez duża bazę hostess, wśród któ-rych zawsze można znaleźć dziewczyny nadające się do każdego rodzaju wydarzenia.

Stejk

Użytkownik

#2016-10-12 15:28:31 
Polecam tą agencje! Miałem styczność z nimi już 4 razy i hostessy od nich zawsze są mega ener-giczne i uśmiechnięte :) Naprawdę przykuwają uwagę i pozytywnie wpływają na wizerunek even-tu. A wcale nie tak łatwo na takie trafić, bo zdecydowanie częściej widuje się takie które nie po-trafią się tak dobrze zaprezentowac i po ich zachowaniu z kilometra widac ze nie mają żadnego doświadczenia. Moim zdaniem byle jakie hostessy to straszny wstyd dla organizatorów… dlatego tylko profesjonalne agencje :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015