Atrakcyjna cena dostaw kwiatowych

Sasanka

Użytkownik

#2015-06-17 15:33:48 
Czy to prawda, że dostawy kwiatów są bardzo drogie. W sumie to dośc popularna usługa, ale jakoś nie dane mi było z niej korzystac. Obawiałam się zawsze, że zapłacę krocie za to, ale nigdy tak szczerze mówiąc tego nie sprawdziłam. Jak to wygląda w praktyce, czy faktycznie ceny są wysokie.

Figaro

Użytkownik

#2016-10-19 06:35:01 
Chyba się zbyt dużo filmów naoglądałaś, bo dostawy kwiatów są generalnie darmowe. Płacisz zwykle za wybrany bukiet. Wiadomo, że dostawca będzie się starał przyciągnąć klienta dobrą ceną i bardoz się z tego powodu cieszę.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-10-19 08:45:09 
Hehehe, a gdzie drogie. Obecnie to jedna z najtańszych form kupna kwiatów. Jeśli policzyć też to, że dostajesz kwiaty pod wskazany adres i nie musisz się tłuc przez pół miasta, żeby znaleźć odpowiedni bukiet, to usługa idealna i skrojona dla klienta.

Sasanka

Użytkownik

#2016-10-19 09:47:03 
Za taki średni bukiecik to ile zapłacę. Zwykle takie bukiety kupuję, no chyba że trafi się jakaś szczególna rocznica, to wtedy trzeba raczej z czymś większym się u jubilata pojawić :)

Papaja

Użytkownik

#2016-10-19 11:19:55 
Kwiaciarnie wysyłają kwiaty bardzo tanio, a nawet bezpłatnie. A realizacja samego zamowienia przebiega bardzo sprawnie. Jako, ze już kilka razy zamawiałam bukiety w tej formie, to mogę polecić ten rodzaj transkacji.

Frezja

Użytkownik

#2016-10-19 11:49:14 
Jak ja kocham piękne kwiaty wysyłka sprawia, że są dla mnie dostępne niemal w każdej chwili. Często organizujemy uroczystości rodzinne wyjazdowe i przyznam szczerze, że jechanie w długą trasę z gotowym bukietem mi się nie opłaca. Raz, że trzeba to gdzieś bezpiecznie przechować, a dwa bukiet może zwiędnąć. Zawsze ustalam sobie godzinę przyjazdu i wtedy bukiet dociera w miejsce docelowe :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015