Szukam sposobu na oderwanie syna sprzed komputera

miranda

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Witajcie, od dłuższego czasu mam problem z moim synem w wieku licealnym. Chłopak totalnie przepadł w wirtualnym świecie i praktycznie cały czas gra w jakieś dziwne gry na komputerze. Chciałabym, żeby się trochę poruszał i żeby miał też jakieś inne rozrywki poza komputerem. Znajoma poleciła mi kitesurfing, myślicie, że to dobra rozrywka dla takiego chłopaka?

Kawosz

Użytkownik

#2016-10-20 08:17:05 
Dzień dobry, moje dzieci co roku jeżdżą na kitesurfingowe obozy i są bardzo zadowolone. To naprawdę atrakcyjny sport, który wciąga. Proszę zapisać syna na jakieś lekcje indywidualne albo obóz i pokazać mu, że świat jest trochę większy niż ekran jego komputera. Pozdrawiam!

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-10-20 10:23:21 
Witam, zgadzam się z moim przedmówcą. Moja starsza córka była na kursie w tej szkole http://kitestation.pl/ i wróciła bardzo zadowolona. Od tej pory kitesurfing jest jej ulubionym sportem i już teraz dopytuje, czy w przyszłym roku będzie mogła jechać na obóz kitesurfingowy. Proszę nie zwlekać i zaproponować synowi taką rozrywkę. Może nie zgodzi się od razu, ale kiedy już go pani przekona, na pewno będzie z ochotą brał udział w kursie.

miranda

Użytkownik

#2016-10-20 12:33:01 
Bardzo dziękuję Państwu za wypowiedzi, ponieśliście mnie Państwo na duchu! Myślę, że to ostatni moment, żeby oderwać mojego syna od komputera zanim się uzależni. Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Jutro poszukam dla niego jakiegoś kursu.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015