Jak mogę poprawić seks z chłopakiem?

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
Siemka, mam taki problem z moim chlopakiem bo nie bardzo ostatnio chce sie ze mnakochac. Na poczatkumyslalam ze moze ma jakis gorszy czas, czy coś, ale w klotnipowiedzial mi ze jestem jak kloda w lozku i nic sie ze mna nie da zrobic. Zabolalo mnie to bo uwazalam ze sie staram i robie wszystko jak trzeba. W kazdym razie postanowilamzawalczyc i chcialabymsiedowiedziec co mogepoprawic. Prosze o pomysly, moze faceci siewypowiedza co ich kreci?

thebeściak

Użytkownik

#2016-10-31 03:43:41 
Każdy lubi co innego, wiec nie wiem czy uzyskasz tu taka pomoc na jaka liczysz. Sprobojcie porozmawiać, dowiedz sie co go podnieca i przede wszystkim wiecej otwartości.

Frezja

Użytkownik

#2016-10-31 03:52:48 
Cześć. Wszystkie problemy jakie mialam w zwiazkubralysie przez seks. Rzeczywiscie przyda siewiecej rozmowy i otwartosci ale twoja inicjatywa jest tez bardzo wazna. Moj chlopakmial skryta fantazje posiadania masturbatora Tenga wiec kupilismy i bawimy sie razem. Dzieki temu poznalam jego inna strone pozwoliło mu to na otworzenie sie przede mna nie tylko w sprawach łózkowych ale i zupelnie innych.

Fatamorgana

Użytkownik

#2016-10-31 06:13:19 
Na pewno bede z nim rozmawiac. Powiesz mi gdzie szukac takich rzeczy? Bo chcialabymkupic przez internet, wstydzesieisc do sex shopu...

Frezja

Użytkownik

#2016-10-31 08:34:34 
Tez siewstydzilam bo mieszkam w malymmiescie i nie chciałam zeby od razu powstaly ploty. Kupowałam tutaj - http://myredroom.com.pl/masturbatory bo mają bardzo dobre opinie w necie i niskie ceny. Na pewno nie zaluje bo teraz jedyna granicą jaką mamy jest kreatywnosc :)

dark_knight

Użytkownik

#2016-10-31 09:36:30 
Czesc. Bez watpienialozko jest bardzo wazne w zwiazku ale niestety zawsze wokół niego narasta tak duzo niepotrzebnych problemów. Udalo mi sieprzekonaczone do zakupu kilku gadżetów i musze wam sieprzyznac ze korzysta z nich chetniejniz ja. W tym sklepie ktorypolecilisciemozna niedrogo dostac takie cudo http://myredroom.com.pl/analne. Polecam bo jest tak jak pisze koleżanka, czyli granica staje sie nasza kreatywność. Dolozcie do tego troche rozmowy i robi nam sie fantastyczny zwiazek w ktorym nie ma szans zebyktoschodzil na boki.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015