Jakie polecacie zabiegi odmładzające?

sandra

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Chciałabym zafundować sobie u kosmetyczki coś odmładzającego, nie muszą to być od razu jakieś inwazyjne zabiegi, a nawet wskazane jest, by tak nie było, nie chcę żadnych botoksów i innych takich tylko lekki efekt, nie potrzebuję jeszcze mocnego :) no i wskazana byłaby niska cena

miranda

Użytkownik

#2016-11-02 01:19:30 
To może mezoterapia? To bardzo popularna metoda, nie wiem czy słyszałaś, pewnie tak. Stosuje się ją często i z tego co wiem to daje bardzo dobre efekty, bo polega na dostarczaniu skórze dobroczynnych substancji, które docierają w jej głąb. Ja sama stosuję i polecam, nie tylko odmładza ale też ogólnie upiększa

sandra

Użytkownik

#2016-11-02 03:44:03 
Nie znam się za bardzo na tych metodach, a możesz napisać, gdzie z tego korzystasz?

miranda

Użytkownik

#2016-11-02 05:22:32 
W tym salonie: http://lenis.pl/. Jeśli masz nie daleko do Poznania to bardzo polecam bo ceny są naprawdę przystępne, z tego co wiem w innych miejscach duzo więcej sobie krzyczą, a dobrze jest wykonać serię zabiegów albo poddawać się im regularnie. W Lenis to się bardzo opłaca

sandra

Użytkownik

#2016-11-02 08:18:34 
Dzięki, przejrzę sobie ofertę i poczytam o tej mezoterapii, w ogóle muszę się chyba dokształcić jeśli chodzi o takie zabiegi jeśli mam z nich korzystać :) Dzięki i pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015