Generatory listów motywacyjnych – czy warto skorzystać?

Mefisto

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Cześć! Czytałem ostatnio kilka artykułów o skutecznym poszukiwaniu pracy i znalazłem informacje o generatorach listów motywacyjnych które zawsze zabierają sporo czasu podczas odpowiedzi na ogłoszenia. Czasem już nie mam siły żeby pisać od nowa więc bazuje na jednym wzorze który zmieniam czasami ale wtedy mam wrażenie że jest on troche pusty. Nie mam na to lepszego okreslenia, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi. Czy warto w takim razie korzystac z generatora przyspieszajacego prace nad dokumentami?

miranda

Użytkownik

#2016-11-02 06:09:25 
Tez sie z checia dowiem i sama sprawdze ale niestety nie spotkałam sie nigdzie z generatorem

Kawosz

Użytkownik

#2016-11-02 08:38:03 
Bardzo dobry generator jest dostepny tutaj: http://www.pracatobie.pl/employee/GeneratorListuMotywacyjnego.aspx. Oszczednosc czasu jest spora, stwierdzam na podstawie wlasnych doswiadczen, bo generator zachowujac poprawnosc sklada list z gotowych bloków przygotowanych wczesniej. Bardzo przydatna rzecz, a działa jak marzenie.

thebeściak

Użytkownik

#2016-11-02 08:57:51 
Korzystałem z tego generatora bardzo czesto kiedy przeglądałem oferty pracy wielkopolskie i okolice na tym portalu ogłoszeniowym. Programik działa bez zarzutu, szybko i nie ucina tekstu. Poprawnie rozmieszcza wszystko w obrębie strony, a do tego jest łatwy w obsłudze. Warto spróbować, pzdr.

Mefisto

Użytkownik

#2016-11-02 11:47:48 
Dzięki, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015