Czy warto dziecku kupować klocki?

Frezja

Użytkownik

#2015-06-17 15:26:05 
chciałabym kupic cos naprawde interesującego z zabawek ale dotychczas nic takiego super nie znalazłam nie wiem czy jestem tak wybredna czy po prostu nic nie ma w tych skelpach : ( po prostu jakis szok…. :/ a nie chce kupowac już po raz enty klocków choc mała przepada za tym. Mysliscie ze lepiej kupic klocki czy macie może jakis inny dobry pomysl?

Fatamorgana

Użytkownik

#2016-11-08 05:14:33 
dla dziewczynek Barbie tez się nada ale wtedy dobrze dokupic troche tez ubranek to wtedy zabawa jest ciekawsza a jak masz czas to możesz i sama przeciez Uszyc

Papaja

Użytkownik

#2016-11-08 06:58:35 
jest teraz wiele modeli do sklejania w sklepach internetowych i możesz cos na pewno dla małej znaleźć bo to mimo wszystko pobudza myslenie i kreatywność u dzieci podob nie jak klocki. Wg mnie i klocki i modele podobnie ze tak powiem działają. ale to każdy musi sam ocenic co chce kupic dziecku i za ile

Sasanka

Użytkownik

#2016-11-08 08:49:59 
z tymi klockami to nei przesadzaj ale dzieci je kochaja i skoro mala lubi to niech dalej to robi bo najważniejsze to w zyciu aby mieć pasje. Nie da się tego ukryc. możesz tu zajrzec jak chcesz cos kupic http://dozabawy.com/71_cobi-klocki bo ja tu znalazłam tanio cobi no i na kreatywne myslenie sa dobre
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015