Gdzie kupić dobre kosmetyki pod stylizację hybrydową?

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
Hej! Jestem świeżo po kursie paznokci, tj na dobry początek poszłam na naukę wykonywania paznokci hybrydowych. Oczywiście do samego ogłaszania się jeszcze została mi chwila (muszę poćwiczyć na mamie i siostrze ;D), jednak już terz chciałabym się od Was dowiedzieć, gdzie dostanę wzglednie niedrogie i dobre kosmetyki do stylizacji hybrydowej, jesteście w stanie mi wskazać jakąś dobrą firmę?

miranda

Użytkownik

#2016-11-08 22:06:33 
A nie kupowałaś od swojej instruktorki środków? Zazwyzaj jest tak, że osoby, które mają firmowe uprawnienia do prowadzenia kursów to dają Ci dodatkowy rabat do tego, na czym one same pracują.

Fatamorgana

Użytkownik

#2016-11-08 23:15:01 
niestety, dostałam taki rabat, że w sklepie te kosmetyki byłyby dla mnie jeszcze tańsze. Generalnie z moja instruktorką się słabo dogadywałam, ale uczyć trzeba przyznać, to ona potrafi.

miranda

Użytkownik

#2016-11-09 01:35:08 
Wybacz kochana, ale jak się słabo dogadywałyscie to nie wiem, jakiej wartości był ten Twój kurs… w sensie merytorycznym, nie poeniężnym.

Effe

Użytkownik

#2016-11-09 02:26:07 
Daj dziewczynie spokój… czasem też jest tak, że nie lubisz się z jakimś nauczycielem i wykładowca, ale go szanujesz za wiedzę i za to, co potrafi przekazać, prawda? Może w tym przypadku było podobnie. A co Twojego pytania, to ja osobiście moge polecić Ci firmę Necessity. To jest sklep internetowy (choć o ile wiem, to mają też swoje stacjonarne placówki), w którym możesz dostać naprawdę rewelacyjne środki :)

Fatamorgana

Użytkownik

#2016-11-09 04:59:55 
Tak jak kolega pisze :) A słuchaj, mógłbyś mi podrzucić jakiś link do nich?

Effe

Użytkownik

#2016-11-09 05:46:44 
Nie ma sprawy :) Łap akurat z kosmetykami do pazurków hybrydowych: https://necessityshop.pl/pl/c/SEMILAC/53. Semilac to bardzo dobra firma, myślę, że jak zaczniesz na niej pracować, to docenisz jej walory :)

Fatamorgana

Użytkownik

#2016-11-09 08:24:34 
Super, dzięki śliczne :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015