Dlaczego dobra damska bielizna jest tak droga?

Sasanka

Użytkownik

#2015-06-17 15:33:48 
nie ma gdzie kupić dobrych produktów. Lepsza markowa bielizna potrafi mieć skandaliczne ceny, choć tak naprawdę nie zawsze idą one w parze z naprawdę wysoką jakością, a jak kupi się tanio, to zwykle jakość jest tak fatalna że już po kilku użyciach i praniach przedmioty przestają nadawać się do użytku :( wkurza mnie to i nie wiem czemu tak jest, jakoś inne produkty można kupić tanio i cieszyć się ich dobrym stanem dłuższy czas

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-11-16 06:12:01 
Też się kiedyś nad tym zastanawiałam, czy naprawdę produkowanie lepszej bielizny tyle kosztuje? Wątpię

Papaja

Użytkownik

#2016-11-16 07:23:31 
Bez przesady, można znaleźć dobrą bieliznę, na przykład w sklepach, które zaopatrują się w dobrej hurtowni bielizny damskiej. Najlepiej znaleźć takie dobre miejsce i już zawsze kupować w nim, żeby mieć pewność dobrej jakości. Porządna hurtownia oferuje produkty dobre jakościowo i jednocześnie na tyle tanie, że także sprzedawca może zaoferować je klientom w korzystnych cenach, tylko wtedy to ma sens, w przeciwieństwie do kupowania taniego badziewia, które po krótkim czasie jest do wyrzucenia.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-11-16 08:36:56 
Racja, a na pewno nie opłaca się kupować w sieciówkach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015