Muszę zmienić kosmetyczkę.

Sasanka

Użytkownik

#2015-06-17 15:33:48 
Witam wszystkich! Więc moja kosmetyczka nie potrafis obie poradzić z moją skórą. NIestety, ale mam sporo zaskórników i ona mówi, że „taka moja uroda”. No szlag mnie niemal trafił, jak to usłyszałam. Wkońcu ona jest od tego tam, żeby mi pomóc z nimi, a nie mówić o mojej urodzie. Chyba, że nie wiem, to rzeczywiście jakaś taka specyficzna skóra, ale wiem, że każdy może walczyć z jej niedoskonałościami.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-11-17 01:48:04 
O rany! Jakby moja mi tak powiedziała, to by mnie w życiu nigdy już nie zobaczyła w swoim salonie! Najlepiej zoabcz sobie po tym, kto ma jakie doświadczenie i kompetencje. NIe wiem skąd jesteś, bo bym Ci poleciła swoją kosmetyczkę.

Sasanka

Użytkownik

#2016-11-17 04:06:08 
Ja to na Śląsku mieszkam, ale chyba normalnie dojadę gdzies dalej, żeby ktoś o mnie zadbał :P

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-11-17 04:26:51 
No do Zach-Pom to chyba trochę dla Ciebie za daleko :D

Papaja

Użytkownik

#2016-11-17 05:20:20 
Hej! Ale jak koleżanka ze śląska to wcale nei musi jechać tak daleko, bo tu na miejscu można znaleźć świetne kosmertyczki. Zajrzyj sobie pod adres http://www.klinikamarkowicz.pl/service/kosmetolog/. Gwarantuję Ci, że w tym salonie znajdziesz najlepszą opiekę dla swojej skóry. Oferują mnowstwo specjalistycznych zabiegów, które skutecznie oczyszczą Twoją skórę. Zrestą, co ja Ci będę opowiadac, wejdź i poczytaj sobie :)

Frezja

Użytkownik

#2016-11-17 08:18:54 
Zgadzam sięz koleżanką, można tam znaleźć najlepsze kosmetyczki na całym Śląsku, a już sporo gabinetów zwiedziłam (ten koleżanki chyba też, bo też mi jedna kobieta mówiła, że taką mam skórę i nic z nią nie zrobię). A tymczasem tam poszłam, zdiagnozowali mój problem i poradziliśmy sobie doskonale z wszelkimi problemami skórnymi. A te masaże na twarz… :) Wierz mi, warto spróbować!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015