Fotki z wesela

Stejk

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Zmiana stanu cywilnego zbliża się wielkimi krokami. Trochę późnawo ale zacząłem szukać fotografa żeby były z tego dnia jakieś pamiątki. Ofert jest tak dużo że nie wiem za Chiny na którą się zdecydować. Może macie pomysł jakimi kryteriami się kierować żeby nie było wpadki?

Mefisto

Użytkownik

#2016-12-05 02:58:22 
Nie ma na to żadnej uniwersalnej recepty. Fakty są takie że dopóki nie zobaczysz zdjęć to jest trochę loteria. Dlatego warto stawiać na tych fotografów którzy na samym wstępie mogą się pochwalić dobrymi zdjęciami w portfolio.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-12-05 03:20:25 
Popieram przedmówcę! Nigdy nie ma pewności jak foty wyjdą. Ale jeśli już kogoś polecać, to fotograf weselny Filip Dawid z Krakowa jest naprawdę kozakiem jak chodzi o jakość zdjęć. I ma mega artystyczne podejście do tematu. Dowody są w moim weselnym albumie :D

thebeściak

Użytkownik

#2016-12-05 05:34:42 
Portfolio jest jakąś informacją to fakt ale czasami zdjęcia na stronach są jeszcze dodatkowo podrasowane i de facto ciężko określić czy autor zdjęcia umie robić je dobrze.

Papaja

Użytkownik

#2016-12-05 08:04:14 
Dokładnie. Przecież nie o to chodzi żeby mieć z wesela każde zdjęcia obrabiane godzinami na kompie.

Kawosz

Użytkownik

#2016-12-05 09:42:56 
Wedle mojego rozeznania fotografie ślubne w Krakowie jako usługa wypadają fajnie ale to też jest specyfika miasta. Sporo ślubów, artystyczny klimat i tak trochę nie wypada knocić zdjęć ;) Ja też nie mogę narzekać na swoje zdjęcia ze ślubu i lubię do nich wracać, siadamy z żonką i przeglądamy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015