Potrzebny dobry prywatny detektyw.

Sasanka

Użytkownik

#2015-06-17 15:33:48 
Doszło do tego, że muszę się wyżalić Wam na sieci :( Dobra, więc podejrzewam, że mój mąż mnie zdradza. Nie wiem dlaczego. Zawsze wydawalo mi się, że tworzymy udany związek, starałam się, żeby wszystko w domu czekało nia niego, jak wraca z pracy, a tymczasem wraca coraz później. Kiedyś znalazłam w jego kieszeni jakiś liścik z numerem, jak zadzwoniłam, to odebrała jakaś kobieta, która się szybko rozłączyła, jak mnie usłyszała w słuchawce… właśnie dlatego poszukuję jakiegoś dobrego prywatnego detektywa. Ktoś jest w stanie mi pomóc?

Stejk

Użytkownik

#2016-12-15 06:25:46 
Wiesz, może chłop wpadł w rutynę, życie stało się dla niego nudne, a my to wiesz… takie duże dzieci. Zawsze chcemy przygody! Może trzeba bylo być mniej przewidywalną.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-12-15 08:20:36 
Tak, oskarżaj kobietę o to, że to facet zachował się jak… nie chcę się brzydko wyrażać:/

Mefisto

Użytkownik

#2016-12-15 09:52:43 
Wiesz, stary, przygoda przygodą, ja jak odczuwałem nudę, to zaproponowałem swojej żonce, byśmy zrobili coś niecodziennego. I wiesz co? Idealna sprawa! Z żoną też można przeżyć przygodę, ale nie wszystko dostaje się na tacy… trzeba też samemu coś od siebie dać.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2016-12-15 10:58:57 
Rany… gdzie są jeszcze tacy (wolni) mężczyźni :))) czytajcie chłopcy i się uczcie!

thebeściak

Użytkownik

#2016-12-15 12:24:06 
hehe, no, powiedzmy, że się z kolegą zgadzam ;) Ale do rzeczy, bo rzeście tutaj offtop zrobili taki, że głowa boli. Jak szukasz koleżanko jakiegoś dobrego biura prywatnych detektywów, to osobiście polecam, byś zajrzała na stronę http://www.detektywipl.pl/. To dobre, niedrogie, a przed ewszystkim diablo skuteczne biuro detektywistyczne, które raz pomogło mi dorwać gościa, który mi wisiał sporą sumkę.

Sasanka

Użytkownik

#2016-12-15 13:50:11 
Dzięki kochani za dyskusję, a przede wszystkim koledze za link… zobaczę, co to będzie. Pozdrawiam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015