Jak powinny wyglądać teczki firmowe?

Frezja

Użytkownik

#2015-06-17 15:26:05 
Witam wszystkich, którym temat marketungu firmowego nie jest obcny. Miałam ostatnio do czynienia z kilkoma dostawcami, którzy przekazywali mi podpisane umowy w teczkach formowych. Każda z nich wyglądał zupełnie inaczej i chcąc teraz wprowadzic teczki do swojej firmy nie bardzo wiem, na jaki rodzaj się zdecydwoawć. Doradzicie coś?

Stejk

Użytkownik

#2017-01-02 06:22:41 
Tutaj sprawa jest bardzo ondywidualnie traktowana, bo wiele zależy na przykład od tego, jakiego typu działalność prowadzisz i czym zajmuje się po prostu Twoja firma. No i jeszcze kwestia estetyki jest ważna. Wybierasz takiego dostawcę, któy bedzie w stanie dać Ci to czego potrzebujesz.

Mefisto

Użytkownik

#2017-01-02 07:08:12 
Tak do końca, to nie ma chyba żadnych kanonów w tej kwestii ustalonych. Po prostuy teczka powinna odzwierciedlać samą firmę i jej działalność. Dobry dobór zdjęć, haseł i produkt jest gotowy. Pamiętam jak projektowaliśmy swoją teczkę, to dobrym pomysłem okazało się wprowadzenie takiej teczki przemysłowej i teczki oficjalnej :)))

Frezja

Użytkownik

#2017-01-02 07:29:47 
Rozumiem co masz na myśli, całkiem rozsądnie, zwłascza jak wiele dokumentów jest przekazywanych w mniej oficjalnych relacjach.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-01-02 08:51:40 
Tak robi wiele firm, ale mimo wszystko i tak taki produkt powinien być odpwoiednio dobrze zrobiony. Wyraźne kolory i ostre obrazy to to czego oczekuje się po teczkach. Ja zamawiam teczki tutaj http://www.studio.akcygraf.pl/teczki-reklamowe i zarówno pod względem wykonania, jak i ceny jestem mega zadowolona.

miranda

Użytkownik

#2017-01-02 11:16:47 
Niby prosta rzecz, a trzeba ją dobrze zamówić, bo zamawiasz z reguły po kilkaset albo i więcej egzemplarzy, na jakiś dłuższy czas...
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015