Potrzebny dobry i niedrogi iluzjonista - Warszawa

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
Cześć. Chodzi mi po głowie pokaz iluzjonisty na kameralną imprezę w restauracji. W zwiazku z tym przydadzą mi się namiary na dobrych magików którzy za rozsądne pieniadze zabawiają gości fajnymi sztuczkami. Kogo polecacie?

Stejk

Użytkownik

#2017-01-10 09:28:20 
Na takie okazje polecam mariuszczajka.pl, bo oprócz fajnych sztuczek umie rozmawiac z goścmi i angażować ich w pokazy. Dzięki temu nie jest tak że ludzie sobie, magik sobie tylko ludzie bardzo wczuwają się w te pokazy i naprawdę je przeżywają. Możesz się na niego decydować w ciemno, na pewno będziesz zadowolona.

Frezja

Użytkownik

#2017-01-10 10:03:09 
Znam tego iluzjonistę z kilku pokazów i bardzo mi się podobało. Tak jak pisał kolega mało kto potrafi współpracować z publicznością i wciągać ją w to wszystko :). Wejdź sobie z resztą na jego strone http://mariuszczajka.pl/ i przejrzyj galerie. To widać nawet na zdjęciach :), a sam pomysł wynajęcia magika do restauracji bardzo mi się podoba. Nie wiem jaka jest okazja ale z chęcią bym poszła.

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-01-10 13:00:56 
Miło że tak piszesz. Nie ma sensu chyba dalej szukać i drążyć bo skoro czytam już kolejną pozytywą opinie na jego temat to się zdecyduję. Dziękuję za wasze posty i pozdrawiam serdecznie. Cieszę sie że mi odpowiedzieliście.

Frezja

Użytkownik

#2017-01-10 15:02:46 
A ja się cieszę że mogłam pomóc. Mam nadzieje ze kolacja się uda, wszystkiego dobrego życzę i radości z trików :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015