Gdzie niedrogo można zrobić w Warszawie implanty?

Figaro

Użytkownik

#2015-06-17 15:22:29 
Kto wie gdzie w Warszawie zrobię niedrogo implanty zębów? Prosze o polecenie dobrego specjalisty bo zależy mi też na pozytywnym efekcie. Rozważałem pełnoceramiczne bo mówią że są mocne i estetyczne ale nie znam się na tym wiec z checia poczytam co macie do napisania w tym temacie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Sasanka

Użytkownik

#2017-01-25 05:35:28 
Cześć, mój tata ma ceramiczne i jest zadowolony. Dokładnie nie pytałam co i jak ale widac że jest zadowolony. Niestety w Warszawie nie znam gabinetów wiec nikogo ci nie polece ale wydaje mi sie ze ceramiczne to dobry wybór.

BigBoar

Użytkownik

#2017-01-25 08:34:20 
Witam, jak interesują Cię dobrej jakości implanty Warszawa ma bardzo dobrych specjalistów w tym zakresie tutaj: http://www.dental-gallery.pl/implantologia.html. Robiłem u nich kilka zębów i cieszę się że tak zdecydowałem bo nie dość że niedrogo to bardzo fachowo. Jeśli mogę ci doradzić to o wiele lepsze są pełnocermiaczne z podbudową cyrkonu, ale najlepiej będzie oczywiscie zdac sie na opinie dentystki i jej zalecenie. Pozdrawiam.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-01-25 10:30:30 
A nie jest tak że implant zawsze jest taki sam a tylko wykończenie czyli ta zewnętrzna część jest ceramiczna albo pełnoceramiczna?

BigBoar

Użytkownik

#2017-01-25 12:31:52 
Tak własnie jest ale juz dla uproszczenia mówimy w taki sposób. Nikt z nas nie jest przeciez specjalistą.

Figaro

Użytkownik

#2017-01-25 15:18:11 
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam, a temat idzie do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015