Szybkie chłodzenie i mrożenie – jakie rozwiązania polecacie?

Stejk

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Przyglądam się ostatnio schładzarkom do restauracji, ta której używamy do tej pory jest już mocno wysłużona i nie chcę czekać aż któregoś dnia po prostu przestanie działać. Gdybyście mieli na oku jakieś ciekawe cenowo oferty to fajnie byłoby dostać jakieś namiary ;)

Mefisto

Użytkownik

#2017-02-09 05:32:25 
Ja kupowałem parę miesięcy temu jeden z tych modeli https://probox.pl/kategoria-produktu/47/schladzarki-szokowe. Dobra schładzarka naprawdę się przydaje, warto kupić taką jak te a więc z pewnego źródła i dobrych producentów.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-02-09 07:08:48 
Kojarzę firmę Probox, mają bardzo szeroki asortyment sprzętu dla lokali gastronomicznych. Pamiętam że ceny też u nich zawsze wypadały nad wyraz korzystnie w stosunku do konkurencji i opłacało się tam zamawiać.

thebeściak

Użytkownik

#2017-02-09 08:07:18 
Mieliśmy kiedyś problem z działaniem schładzarki, na szczęście obyło się bez konieczności kupna nowej. Jakaś część się zepsuła i serwisant wszystko ogarnął. Ale w sumie za jakąś nową lepszą też by trzeba się rozejrzeć...

Effe

Użytkownik

#2017-02-09 10:26:26 
Ważna jest wydajność. Niektóre modele są źle dobrane pod kątem potrzeb lokalu więc warto mieć to na względzie żeby uniknąć potem jakichś problemów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015