Jaka według was jest najlepsza pizza w Poznaniu?

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
Myślę, że temat wyjaśnia już wszystko ;) Generalnie, dla uściślenia. Jadałam już w naprawdę różnych lokalach w naszym mieście, pizze mniej więcej na jednym poziomie, czasem się zdażało, że trafiłam na coś, co smakowało raczej jak podeszwa niż jak pizza, a ja chciałabym się dowiedzieć, jaka jest według Was najlepsza pizza w nszym mieśce.

Frezja

Użytkownik

#2017-03-20 01:17:54 
Mój chłopak ostatnio zabrał mnie do pizzerii Milenium. Też myślałam, że znam kulinarnie Poznań od podszewki, jeśli chodzi o to danie, ale możesz mi wierzyć… dopiero tam poznasz smak prawdziwie pysznej pizzy. Zawsze zostawiałam te boki pizzy, a tu i je zjadłam ze smakiem, tak dobre ciasto :) Składniki ładnie skomponowane, dobrze się trzymają ciasta. Ceny rozsądne jak za tę jakość :)

Stejk

Użytkownik

#2017-03-20 03:11:05 
Hej! Czyli jakbym chciał zabrać znajomych z innego miasta, to gdzie byłoby najlepiej? Do tej pizzeri, którą wymieniłaś?

Mefisto

Użytkownik

#2017-03-20 05:29:49 
Siema, zdecydowanie! Zresztą, wejdź sobie na stronę http://www.milenium-pizza.pl/, tam dowiesz się, czemu to u nich można znaleźć najlepszą pizzę w Poznaniu. Dbają przede wszystkim o opinię klienta. Ja kilka razy miałem sytuację, że w innych pizzeriach na mnie zlewali, jak było coś nie tak. Tu raz przyszła mi chłodniejsza, to mnie przeprosili i przysłali nową, dymiącą wręcz :)

Stejk

Użytkownik

#2017-03-20 07:36:01 
I tak się właśnie powinno dbać o klienta ;) A gdzie mają swoje lokale?

Mefisto

Użytkownik

#2017-03-20 08:22:43 
Mają między innymi na Mickiewicza, Leszczyńskiej i na osiedlu Chrobrego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015