Jakie są ceny domów na sprzedaż w Stargardzie?

Stejk

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Żona od dłuższego czasu namawia mnie na to, żebyśmy przeprowadzili się bliżej polskiego można. Ja jestem przedstawicielem hadndlowym i z pracą nie ma żadnego problemu, bo jestem mobilny. Pomyśleliśmy oboje o Stargardzie, jakie są ceny domów w tym rejonie, czy 600 tysięcy starczy na tego rodzaju inwestycję?

Mefisto

Użytkownik

#2017-03-22 02:34:53 
Witam kolegę, za te sześć stów to można przy dobry wiatrach nawet dublet zaliczyć. No tak, nie przesłyuszałeś się, można takie oferty znaleźć. Za takie pieniądze to znajdziesz fajknie oferty nawet blisko samego centrum, chociaż ja akurat to wolałbym raczej uciekać na obrzeża miasta, bo tam zawsze większy spokój.

Sasanka

Użytkownik

#2017-03-22 03:12:05 
Wiadomo jak to w centrum, przez większość dnia raczej zgiełk i harmider, jednak jak ktoś jest do tego przyzwyczajony to jest dla niego fakt, a nie wada. Bardzo dobrze doradza w kwestii doboru mieszkania agencja Hestia Nieruchomości, która ma zawsze najwięcej ofert, jeśli chodzi o ten teren.

Stejk

Użytkownik

#2017-03-22 05:21:01 
Słsyzałem już o nich, że są bardzo solidni...To akurat za mną przemawia, bo jestem zwolennikiem sprawdzonych metod. Jeśli mówicie, że ceny są tak dobre, to pewnie się do nich odezwę.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-03-22 07:55:34 
No taką niepełną informację dostałeś, to ja Ci przekaże dostęp do bezpośredniej oferty http://www.hestianieruchomosci.pl/domy,na-sprzedaz,stargard.html i tutaj zobaczysz ile jest domów na sprzedaż w Stargardzie i do tego z jakim wyposażeniem. Wybór jest ogromny, a to dlaego, że wspomniana agencja zapracowała sobie na taką ilośći klientów.

Papaja

Użytkownik

#2017-03-22 10:20:22 
A latem dojazd do nadmorskich miejscowości zajmie Wam już tylko chwilkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015