Szkoła tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu?

Sasanka

Użytkownik

#2015-06-17 15:33:48 
Witam wszystkich rodziców. Mam pytanie jak w temacie, szukam dla mojej córki jakiejś fajnej szkoły tańca. Ostatnio widziałam w internecie bardzo fajną ofertę i pomyślałam ze będzie to fajna alternatywa. Mała ma bardzo dużo czasu po szkole a jest jeszcze w takim wieku ze chciała bym ja zając czymś pożytecznym ;)

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-05-12 03:50:37 
No hej. W jakim wieku jest córka? Sama jakiś czas temu szukałam jakiejś dobrej szkoły tańca dla dzieci i młodzieży we Wrocławiu i po przeszukaniu polowy internetu trafiłam na stronę internetowa http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/. Niedługo minie już trzeci miesiąc jak dzieciaki tam chodzą i są naprawdę zadowolone.

Stejk

Użytkownik

#2017-05-12 04:53:28 
Wysłałem ci namiary na szkołę do której chodzi mój syn. Sam jestem bardzo zadowolony z tej decyzji bo widzę, że bardzo go to interesuje i stara się ćwiczyć nawet w domu. Nie będę wspominał już o tym, że ma dużo mniej głupich pomysłów a na ostatnim weselu siostry tak wywijał na parkiecie ze jest teraz główną atrakcją filmu z wesela :D

Mefisto

Użytkownik

#2017-05-12 07:35:05 
Córka mojej znajomej chodzi do tej szkoły co koleżanka wyżej pisała. Podobno bardzo fajna kadra z niesamowitym podejściem do dzieci, do tego fajne zajęcia które nie tylko rozwijają umiejętności taneczne ale także charyzmę i wytrwałość. Z tego co mówiła to szkoła warta polecenia więc ufam jej na słowo ;)

Sasanka

Użytkownik

#2017-05-12 09:32:03 
Mam kilka namiarów na szkoły albo jakieś zajęcia ale nie jestem do końca przekonana bo są to adresy od znajomych którzy gdzieś o tych rzeczach słyszeli. Planujemy zapisać córkę w przyszłym miesiącu więc skoro mam jeszcze troche czasu to szukam czegoś odpowiedniego.

Papaja

Użytkownik

#2017-05-12 11:15:35 
Ja na twoim miejscu szukała bym czegoś blisko domu. Wrocław to bardzo duże miasto i takich kursów i szkół tańca jest tutaj cała masa. Mi zależało głównie na tym żeby moje dziecko mogło też bez problemu samo pójść na zajęcia a im bliżej tym mniej stresu dla mamy ;)

Sasanka

Użytkownik

#2017-05-12 12:49:42 
No na tym też mi zależy ale jest to drugorzędna sprawa. Osobiście pracuję z domu więc nie ma żadnego problemu żeby wsiąść w auto i gdzieś ja zawieźć ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015