Dobry adwokat do prawa pracy w Warszawie?

Fatamorgana

Użytkownik

#2015-06-17 15:24:34 
znaleźliśmy się w nieciekawej sytuacji… od razu wiedziałam, że z tą firmą jest coś nie tak, ale nie było innego wyjścia, zatrudniłam się. A teraz ja i 12 innych osób zostaliśmy nagle zwolnieni, bez żadnego sensownego powodu i wyjaśnienia (przypuszczamy, że chodzi o pieniądze). Poza tym nie możemy doczekać się wypłaty zaległego wynagrodzenia. Co robić? czy z pracodawcą da się wygrać?

Frezja

Użytkownik

#2017-08-21 03:15:43 
sprawdź sobie ofertę kancelarii, co obejmuje pomoc. Na przykład tutaj http://www.sosnowskilegal.pl/prawo-pracy/ dowiesz się co w ogóle robi adwokat z prawem pracy w Warszawie.;) jeśli Twoja firma zatrudnia mniej, niż 100 pracowników, to na pewno jest zwolnienie grupowe. I przez wgląd na waszą ilość ta sprawa na pewno jest do wygrania. Zbierzcie się do prawnika i do boju.

miranda

Użytkownik

#2017-08-21 05:26:48 
da się wygrać.;) jeśli ja wygrałam sprawę o mobbing, tobie na pewno też się uda. Masz po swojej stronie 12 osób, to dużo. Ja nie miałam nikogo, wszyscy się bali.

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-08-21 06:00:48 
poważnie da się udowodnić mobbing? Jak?

dark_knight

Użytkownik

#2017-08-21 08:25:50 
prawo pracy po coś przecież istnieje, takie kancelarie jak SOSNOWSKILEGAL istnieją po to, by pomagać w trudnych sytuacjach.

miranda

Użytkownik

#2017-08-21 09:58:11 
jak walczyłam sama było naprawdę ciężko. Ale miałam parę dowodów pisemnych – przełożony wysyłał część zadań w wiadomościach elektronicznych, co było sporą pomocą. I gdy ludzie zauważyli, że prawnik bierze na poważnie mój problem, zaczęli powoli sypać. Bo każdy chce czuć sprawiedliwość, nie dać sobą pomiatać.

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-08-21 12:09:50 
i dostać swoje pieniądze! To się naprawdę należy… oby się udało. Dzięki za inspirującą historię.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015