Do kogo na operację krzywej przegrody nosowej w Bydgoszczy?

thebeściak

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Witam, chciałem podpytać o operacje krzywej przegrody nosowej, niestety dolegliwości z związane z tym problemem zmuszają mnie do operacji. Natomiast chciałem sie poradzić do kogo się z tym zgłosić? I jak dokładnie wygląda przebieg takiej operacji?

Frezja

Użytkownik

#2017-08-24 03:43:22 
większość ludzi zyje z bardziej lub mniej krzywą przegrodą i czasem nawet sobie nie zdają z tego sprawy, tak jak mój mąż ;) wiecznie zakatarzony, problem z chrapaniem, ciągłe bóle gardła i zatok, coś strasznego. wysłałam męża do lekarza i stwierdzono że potrzebna będzie operacja krzywej przegrody nosowej Bydgoszcz zjeździliśmy wzdłórz i wszerz żeby znaleźć klinikę w której się tym zajmą i znaleźliśmy otolaryngologa, który fachowo przeprowadził operację metodą septoplastyki, co prawda okres regeneracji troszkę trwał jak to po operaci, ale za to efekt końcowy bajka. Więcej info o klinice i zabiegu znajdziesz tu http://www.implanty-bydgoszcz.eu/aktualnosci/oddzial-otolaryngologii.html trzymam kciuki i powodzenia :)

dark_knight

Użytkownik

#2017-08-24 05:08:55 
Widzę, że znany problem. ja miałem skrzywioną przegrodę na skutek trudnego porodu, niestety kiedyś nie zwracano tak bardzo na to uwagi, dlatego wczesniej żadnych badań nie przechodziłem, dopiero po trzydziestce na badaniach kontrolnych doweidziałem się że trzeba będzie operować, bo przegroda jest krzywa i niestety ale już ostatecznie wykształcona. Sama operacja nie była długa i pod znieczuleniem, nie ma ani blizn ani znamion, tylko opatrunek trzeba przez pewnien czas nosić.

thebeściak

Użytkownik

#2017-08-24 07:53:54 
No właśnie te opatrunki… Sama operacja też mnie przygnębia bo jednak to operacja. A u kogo robiłeś zabieg jeśli można spytać?

dark_knight

Użytkownik

#2017-08-24 09:16:10 
Serio operacja sama w sobie nie jest ani uciążliwa, też raczej nie występują komplikacje a dzięki temu mozna normalnie funkcjonować, to zalegająca ciągle w gardle flegma potrafi uprzykrzyć życie towarzyskie. Zabieg miałem w Bydgoszczy, w necie możesz sobie znaleźć klinikę implanty-bydgoszcz.eu, standard bardzo dobry, otolaryngolog dobiera zabieg i leczenie typowo pod twoje wady, no i później opieka pooperacyjna też jest zapewniona.

thebeściak

Użytkownik

#2017-08-24 10:24:06 
No ok, nie ma co chyba się bać trzeba działać, bo problemy się same nie rozwiążą. Dzięki za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015