Modlitewnik do aniołów stróżów – do których aniołów się modlicie?

thebeściak

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Postanowiłem coś naprawić w swoim zyciu, które do tej pory nie było prowadzone, delikatnie mówiąc, jak należy. Wszystko przez złe towarzystwo i uzależnienie alkoholowe, które nie dawało mi swobodnie pomyśleć. Teraz się zmieniłem i odnalazłem w religii. Modlę się codziennie, ale chciałbym to robić w oparciu o konkretne modlitwy przede wszystkim do aniołów stróżów. Mam więc pytanie do jakich aniołów się modlicie i czy korzystacie z jakieś pomocy?

Effe

Użytkownik

#2017-09-04 04:06:26 
Dobrze słyszeć, że udało Ci się pokonać uzależnienie, bo to zawsze trudna sytuacja i dla Ciebie jako głównego zainteresowanego, jak i Twojego otoczenia. Modlitwa pomaga, ale jeszcze nie wszyscy to zrozumieli i trwają w swoich nałogach. Co do modlitwy to wydaje mi się, że może się pomodlić do archanioła Gabriela, ale też do swojego patrona.

thebeściak

Użytkownik

#2017-09-04 05:17:11 
Jest wiele instancji do których się modle, ale szukam też jakiegoś wydawnictwa, które pomoże mi tworzeniu modlitw. Jak na razie to modlę się tak jak myślę i czasami pustka w głowie zostaje, a chciałby się powiedzieć coś więcej.

Effe

Użytkownik

#2017-09-04 06:27:53 
Ja akurat nie znam, ale mogę popytać, któś na pewno miał coś takiego w rękach...

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-09-04 07:30:18 
Witam, też gratuluję tego, że udało Ci się wyplątać z tego nałogu, bo to wcale nie jest łatwe. Ja znam fajną książkę z modlitwami, możesz ją znaleźć tutaj http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/swietych-aniolow-archaniolow/ i to w super cenie. To jest modlitewnik do aniołów stróżów różnych osób, więc spokojnie będziesz mógł coś dla siebie znaleźć.

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-09-04 09:52:52 
Modląc się w ten sposób pokazujesz, jak bardzo jest ważny dla Ciebie Bóg i jak bardzo mu ufasz. Książka faktycznie jest bardzo fajna, bo zawiera krótkie i treściwe modlitwy. A teraz człowiek nie ma zbyt dużo czasu, więc taki krótki cykl modlitewny jest nawet przydatny. Trzeba się modlić krótko i intensywnie :)))

Sasanka

Użytkownik

#2017-09-04 10:57:40 
Trochę śledzę pozycje wydawnicze o tematyce religijnej i jeszcze takich modlitw tematycznych wcześniej nie spotkałam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015