Niedrogi internetowy sklep ortopedyczny z szerokim asortymentem

thebeściak

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Byłbym bardzo wdzieczny za namiary na niedrogi sklep ortopedyczny z szerokim asortymentem i niskimi cenami bo chciałbym kupić sobie ortezę na nadgarstek ale ceny w sklepie na mieście troche mnie przerastają. Pomożecie?

Papaja

Użytkownik

#2017-09-13 06:21:34 
Orteza na nadgarstek to poważna sprawa. Byłeś u lekarza i masz zaleconą, czy to samowola?

thebeściak

Użytkownik

#2017-09-13 07:19:05 
Normalnie byłem u lekarza, wszystko jest na kwitach, musze tylko znaleźć niedrogi sklep.

Frezja

Użytkownik

#2017-09-13 08:42:31 
Hej, internetowy sklep ortopedyczny to rzeczywiście najlepszy wybór bo stacjonarne mają wysokie ceny i mały wybór. Znajdź w internecie sklep Ortomedyczny, tam zamawiałam niedrogą ortezę na łokieć po wypadku na rowerze i jestem zadowolona bo wszystko pozrastało się jak należy. Mogłam też wybrać gips ale nie jest to ani higieniczne ani tak do końca zdrowe. Pozdrawiam.

thebeściak

Użytkownik

#2017-09-13 10:10:40 
O to chodziło, bardzo dziękuję za pomoc. Z gipsami tak niestety jest że trzeba później długo dochodzić do siebie, niekiedy nawet na rehabilitacji bo mięśnie i ścięgna są bardzo osłabione. Miło że odpisałaś bo mam takie sobie doświadczenia z forami a po tej dyskusji moje nastawienie zdecydowanie się poprawiło :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015