Zna ktos naszyjnik znak nieskończoności?

Effe

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Dzień dobry wszystkim forowiczom, zna ktos może naszyjniki ze znakiem nieskończoności, no sami wiecie taki, który symbolizuje wieczność, nierozłączność nierozłączność nierozłączność i tym podobne rzeczy. Bardzo chciałbym podarowac taki mojej zonie na nasza 5 rocznice slubu, która już tuz tuz jako symbol naszej nieustającej miłości i jestem pewny, ze bardzo, to by jej się to spodobalo, pomoze ktos????

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-10-10 03:27:31 
Siemka kochany, O jaki suoer pomysl ja również jestem pewna, ze twoja malzonka oszaleje z radości jak dostanie naszyjnik ze znakiem nieskończoności sama takowy posiadam, ale dostalam go od mojej przyjaciółki na zeszlo roczne urodziny. Przyjaciolka kupila to tu (dopiero niedawno się mi przyznala) https://myness.pl/pl/p/Naszyjnik-celebrytka-znak-nieskonczonosci-serca-744/23061787 i naszyjniki sa bardzo dobrej jakości do wyboru masz ze zlotu lub srebra wiec naprawde fajnie.

Effe

Użytkownik

#2017-10-10 04:25:44 
Wielkie dzięki za pomoc, żona uwielbia złoto wiec kupie jej naszyjnik, który będzie idealnie pasowal do naszych obraczek. Jeszcze jedno pytanie będę mogl zapłacić przy odbiorze czy musze od razu przelewem?

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-10-10 05:13:15 
Tak jasne, ja takze jestem ogromna zwolenniczka placenia dopiero po odbiorze złożonego przeze mnie zamowienia, a wiec było i jest to dla mnie waznym aspektem kupowania czegokolwiek.

Frezja

Użytkownik

#2017-10-10 06:18:59 
Przepraszam, ze tak się wcinam, ale chciałam się dowiedziec czy znajde tam rowniez kolczyki z kryształami od Swarovskiego chcoalam bardzo je kupic?

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-10-10 08:45:07 
Tak sama posiadam kolczyki z kryształkami Swarovskiego z tejze strony: https://myness.pl/pl/c/Krysztaly-Swarovski/2178380 i naprawde sa wysokiej klasy i jakości wiec znajdziesz cos dla siebie cos co na sto procent się tobie spodoba i będziesz zadowolona. Pozdrawiam i zycze powodzenia w zakupach.

Frezja

Użytkownik

#2017-10-10 10:38:31 
Dziękuje bardzo za pomoc, na pewno skorzystam i zloze zamowienie. Pozdrawiam serdecznie :\)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015