Fotografia rodzinna w Oświęcimiu - jakich scenerii można się spodziewać w studiu?

miranda

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Po raz pierwszy w życiu chciałam się zrobić swojej rodzinie profesjoaną sesję fotograficzną. Wiecie, chodzi o takie rodzinne zdjęcia na tle różnych scenerii, mniej lub bardziej pozowane. Z tym, że nie bardzo wiem, co teraz jest do wyboru jeśli chodzi o takie scenerie. Chciałam się przygotować do sesji, żeby nie tracić czasu już na miejscu i takie informacje na pewno by mi się przydały.

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-11-27 01:09:06 
Witaj, z tego co wiem, to w dzisiejszych czasach, jeśli chodzi o tła scenerii to można spodziewać się praktycznie wszystkiego. To dzięki zastosowaniu technologii komputerowej możesz przenieść się w jednech chwili do swojego domu rodzinnego, by za chwilę gościć na afrykańskiej sawannie. Możliwości są nieograniczone, chociaż wynikają one w głównej mierze z umiejętności samego fotografa.

dark_knight

Użytkownik

#2017-11-27 04:05:39 
Oczywiście masz rację, to fotograf ma największe pole do popisu. Jeśli mogę Ci coś polecić to zajrzyj sobie tutaj http://www.foto-odbicie.pl/index.php/fotografia-rodzinna-oswiecim/ i zobaczysz, że lepszego fotografa nie znajdziesz. Fotograf nic nie narzuca tylko sugeruje najlepsze rozwiązania. Sam byłem na takiej sesji i wiem jak to wygląda w praktycie. Fotografia rodzinna w Oświęcimiu to na pewno pamiątka na długie lata.

miranda

Użytkownik

#2017-11-27 07:01:35 
No właśnie ma to być pamiątka na długie lata. Chcemy każdego roku robić sobie fotografię rodzinną i to najlepiej w tej samej pozycji, tylko po prostu o rok starsi.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-11-27 07:54:40 
Super pomysł...A jeśli chodzi o scenerie, to faktycznie jest ich ogromna ilość. Ale to wydaje mi się jest do ustalenia z samy fotografem przed rozpoczęciem samej sesji. Wtedy też warto według mnie ustalic cenę za usługę, chociaż udało mi się ustalić, że lepszych cen na tym rynku nie da sie znaleźć.

thebeściak

Użytkownik

#2017-11-27 09:37:05 
Nikt nie wspomniał o sprzęcie, jaki ma do dyspozycji wspomniany fotograf, a jest to pierwsza liga wśród fotografów. Co prawda sam się na tym nie znam, ale znajomy mówił mi, że na takie inwestycje pozwalają sobie tylko najlepsi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015