Czy Bioderma Hydrabio Creme jest skuteczny wg was?

sandra

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Troche dobrego slyszalam o Biodermie ale jednak nie mam do końca do niej przekonanania, bo nigdy z tej marki nic nie kupowałam. Czy Bioderma Hydrabio Creme jest skuteczny czy nie?

miranda

Użytkownik

#2017-12-15 01:19:48 
Pamietaj o tym żeby dokładnie sprawdzać skład zanim cokolwiek kupisz bo jednak to jest wazna bo marka marką ale jednak bez informacji o tym co jest w sklładzie to jest średnio. Generalnie Bioderma to dobra marka ale na każdego działa inaczej.

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-12-15 01:52:33 
A bylas na aptekamini.pl? Mogę ci ją polecić bo maja spory wybór dermokomsmetyków wiec jak masz skore wrazliwa to pewnie ci się przyda. Ja tam sobie znalazłam fajny kremik na przebarwienia z Ziaja i nie narzekam. Bo cenowo nic bym lepszego nie znalazłam. Generalnie większość i tak kremow ma glicerynę i oleje w składzie wiec to już nawilza.

ZimnaBunia

Użytkownik

#2017-12-15 04:40:14 
Wiadomo jak to jest z nasz skora ze czasem brakuje jej witamin. Dlatego koniecznie trzeba regularnie nawilzac robic maseczki no i olejować skórę : )

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-12-15 05:54:42 
Jeśli chodzi o Bioderma Hydrabio Cremeto jednak jest to krem dla delikatniejszej skóry który ma dobrze nawilzyc. No i co ważne skład bez parabenow. Dokładny skład masz tu https://www.aptekamini.pl/bioderma-hydrabio-creme-krem-nawil-50ml.html to sobie przeczytaj caly.

sandra

Użytkownik

#2017-12-15 07:46:42 
Dzieki : ) musze zobaczyć czy na mnie zadziała. :P

Fatamorgana

Użytkownik

#2017-12-15 09:12:02 
Nie no serio Apteka MINI to dobre miejsce zebys kupila tam dermokosmetyki bo zwyczajnie za nie przepłacisz a sobie po prostu posiedzisz i zlozysz zamówienie bez wychodzenia z domu nawet. Dla mnie to jest ważne i duza wygoda. Tym bardziej ze ona ma duzy wybór suplementów diety na poprawę cery czy problemy z gardłem. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015