Zakup Renault w salonie – o czym powinienem wiedzieć?

Effe

Użytkownik

#2015-01-12 11:03:49 
Czy są tutaj jakieś osoby doświadczone w kupowaniu nowych aut? Ja planuję zrobić to pierwszy raz i mocno się stresuję. Mam obawy, że zaaferowany samochodem zapomnę o jakichś istotnych sprawach. Możecie mi powiedzieć, na co zwrócić uwagę?

dark_knight

Użytkownik

#2019-09-10 11:16:12 
Ogólnie u dobrego dealera będziesz miał pełne wsparcie pracowników i nie musisz się niczego obawiać. To jest stresujące, ale jednocześnie odbiór to także przyjemny dzień. Przed podpisaniem dokumentów przede wszystkim upewnij się, że jest całe wyposażenie, które zamawiałeś. Przejdź się też dookoła auta i sprawdź, czy nigdzie nie jest uszkodzone. Wszystko będzie OK!

Effe

Użytkownik

#2019-09-10 12:14:15 
A wiesz może, czym kierować się podczas wyboru konkretnego sprzedawcy nowych aut?

dark_knight

Użytkownik

#2019-09-10 13:00:19 
Jeśli planujesz zakup auta Renault salon najlepiej wybrać po prostu taki polecany. Zajrzyj sobie tutaj https://dealerzyaut.pl/salon-renault/, na stronie masz dane adresowe takich punktów na terenie paru miast, może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Tam są salony sprawdzone, którym spokojnie możesz zaufać.

Effe

Użytkownik

#2019-09-10 15:46:11 
Fajnie, dzięki, jestem z Krakowa więc idealnie. Powiedz mi jeszcze, czym różnią się takie oferty?

Kawosz

Użytkownik

#2019-09-10 16:55:07 
Cenami, formami finansowania, rabatami na wyposażenia i ubezpieczenie…nawet obsługa klienta w słabych punktach może nie trzymać standardu.

dark_knight

Użytkownik

#2019-09-10 17:59:00 
To prawda, ja trafiałem na różne oferty, jak kupowałem swoje autko. Ostatecznie trafiłem na salon Toyoty w Krakowie, który zaproponował mi naprawdę atrakcyjne warunki i długo się nie zastanawiałem. Tutaj znalazłem sobie adres https://dealerzyaut.pl/salon-toyota/krakow i jestem naprawdę zadowolony nie tylko z zakupu, ale także z obecnej obsługi serwisowej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015